ÜYE DİJİTAL YAYINLAR VE MECRALAR

Dijital yayınlar ile işlerinizi büyütün!

Alanında özel içeriklere sahip sektörel web sayfalarımız üzerinden, arama motoru sonuçlarından gelen organik trafikle buluşmak için büyük fırsat. Bu bölümde, SEYAD Sektörel Yayıncılar Derneğimize üye olan, online sektörel yayınların listesine ulaşabilirsiniz. Her üyemiz kendi alanında özel içeriklerle güçlendirdiği web sayfalarına sahiptir. İçeriklere göre, ürün ve hizmet yayını sayesinde, kalabalıkta kaybolmadan hedef kitlenizle buluşun! Doğru zamanlanmış ve planlanmış bir reklam, ziyaretçilerimizi değerli müşterilerinize dönüştürebilir. Sektörel mecralarımız sayesinde kalabalıktan kurtulun ve hedef kitleniz ile buluşun.

İçeriğiniz bizim için önemlidir

İçeriğinizi oluşturmak için çok zaman harcadınız. Şimdi bu içeriğinizi, doğru bir mecrada linkli olarak yayınlamaya ne dersiniz. Makale, haber ve tüm yazı çalışmalarınız için sektörünüzle ilişkili güvenilir sitelerden geri besleme link almak SEYAD dijital üyeleri ile çok mümkün.

Geleceğin yeni dünyasında, sektörel ilişkilerinizi geliştirin ve müşterilerinizle güçlü bir bağ kurun. Sizin için değerli sonuçlar elde edin.

SEYAD Dijital Platform Geliştirme Kurulu

3 D LOJİSTİK https://tasiyanlar.com/3d-lojistik
3e Electrotech http://www.3eelectrotech.com.tr/
Agroworld Tarım Dünyası http://www.agroworlddergisi.com/
Air World Türkiye www.airworldturkiye.com.tr
Alu & Art http://www.aluart.com.tr/
Auto Spare Parts World Oto Yedek Parça http://autoworlddergisi.com/
Best Bina Elektrik, Elektronik, Mekanik ve Kontrol Sistemleri http://bestdergisi.com.tr/
Boatbuilder Türkiye http://www.boatbuilderturkiye.com/
CAD CAM CAE https://cadcamcaedunyasi.com/tr/
Club Müşteri Hizmeleri ve Deneyimi Platformu https://www.cxclub.com.tr/
Commercial Vehicles World Ticari Araçlar http://ticariaraclardunyasi.com/
Çatı ve Cephe http://www.cativecephe.com/
Dağıtım Kanalı https://www.dagitimkanali.com.tr/
Demir Çelik Store http://www.demircelikstore.com/
Dişli Üretim Teknolojleri https://disliteknolojileri.com/
Doğalgaz http://www.dogalgaz.com.tr/
E- Belediye https://www.ebelediye.info/
Elektrikli Araçlar http://elektrikliaraclardergisi.com/
Enerji ve Çevre http://www.enerji-dunyasi.com/
E-taşıtlar https://www.etasitlar.com/
E-Taşıyanlar  
Furniturk Industry & Decoration http://www.mobilyadergisi.com.tr/
Gastechnics http://www.gastechnicsdergisi.com/
Gazete Enerji http://gazeteenerji.net/
GKS Güneşten Koruma ve Kapı/Geçiş Sistemleri https://gksdergisi.com/
Güç Aktarım ve Hareket Kontrol https://gucaktarim.com/
Güneş Enerji Sistemleri https://www.gesdergisi.com/
Hidrolik Pnömatik https://www.hidrolikpnomatik.com/
Hidrolik Pnömatik Dünyası http://www.hidrolikpnomatikdunyasi.com/
Home Appliances Suppliers http://www.subconturkey.com/2019/Haziran/index.html
Hvac&R Turkey https://www.hvac-turkey.com/
ISK Teknik https://www.iskteknik.com/
İntermodal Turkish Transport News
Kalıp Dünyası https://kalipdunyasi.com.tr/tr/
Kalıp Store http://www.kalipstore.com/
Kargo Haber https://www.kargohaber.com/
Kasa Ticari Araç ve Teknolojileri Dergisi https://www.kasadergisi.com/
Makina Store http://www.makinastore.com/
Makinatek http://makinatek.com.tr/
Medikongre
Metal Dünyası https://metaldunyasi.com.tr/
Metal Makina Metal İşleme ve Makina İmalat Teknolojileri https://www.metalmakina.com/
Mobilya Dekorasyon http://www.mobilyadergisi.com.tr/
Motoworld Motorsıklet http://www.motoworlddergisi.com/
OEM Orijinal Ekipman Üreticisi https://oemdergisi.com/
Otomasyon http://otomasyondergisi.com.tr/
Plastik & Ambalaj Teknolojisi http://www.plastik-ambalaj.com/tr/
Pompa Vana ve Sistemleri https://pompa-vana.com/
Prime https://tr.steelorbis.com/
RailwayTurkey Suppliers http://www.railwayturkey.com/
Rüzgar Enerjisi https://www.ruzgarenerjisi.com.tr/
Su ve Çevre Teknolojileri http://www.suvecevre.com/
SubcunTurkey Yan Sanayi ve Tedarik http://www.subconturkey.com/2019/Haziran/index.html
Şantiye https://www.santiye.com.tr/
Taşıma Kaldırma Üniteleri http://www.tasimakaldirmauniteleri.com/
Taşıyanlar https://tasiyanlar.com/
Termodinamik https://www.termodinamik.info/
Tersane http://www.tersanedergisi.com/
Tesisat http://www.tesisat.com.tr/
Tesisat Market https://www.tesisatmarket.com/
Tesisat Plus http://www.odaklimedya.com/tr/yayinlarimiz/tesisat-plus
Truva https://www.truvamagazine.com/
Üstyapı https://tasiyanlar.com/ust-yapi
WinArt Proje http://www.winartproje.com/
Yalıtım http://www.yalitim.net/
Yangın ve Güvenlik http://www.yanginguvenlik.com.tr/
Yeni Enerji https://www.yenienerji.com/
Yeşil Bina http://www.yesilbinadergisi.com/